Moje keci

Náběr Spoluadminů!

3. července 2012 v 14:30 | Danuš*
Ahoj.:) Víte sami že jsem skončila blog,ale to opravdu nechci uskutečnit znovu.Tak jsem jej zas obnovila.;) Už jsem tu měla dvě spoluadminky,ale pak se neozvala ani jedna.Škoda,protože jsem pak ten blog zrušila.;) Prosím jestli by jste někdo měl zájem byla bych moooc vděčná.:)
......................................
Stačí vyplnit:
1.Jméno
2.Blog (pokud máš)
3.Jak často by si byl/a aktivní?
4.Jak dlouho blouješ?
5.Ovládáš grafiku? (ukázka)
6.Kontakt (FB,email,skype,icq)
.......................................................
Pravidla si snad umí udělat každý sám.Ale přeci:
1.NEKOPÍROVAT NOVINKY ANI GRAFIKU Z JINÝCH BLOGŮ
2.NEKRÁST ANI NEMĚNIT HESLO!
3.NEPSÁT VULGÁRNÍ ČLÁNKY
!!!
Vše.:) Takže doufám že někdo bude mít zájem.Moc by mi to pomohlo.Jinak bych to tu musela asi zahodit.Děkuju.
Danuš*

Zpátky..:**

1. června 2012 v 21:01 | Danuš*


................................................................
Achoj :*.Po dlouhé době se vracím zpět.Asi před měsícem jsem si řekla:na blog už nikdy nepudu.už mě to nebere.Ale.Dneska jsem na FB a vzpomenu si na blog.Dala jsem do okínka:mileyraycyrussss.blog.cz.A jela jsem po blou až úplně dolů.Řekla jsem si.Za měsíc konří škola a mě to začíná chybět.Ano.Vrátím se.Ale nebudu přidávat vše od února,ale začnu co je aktuální.Snad se blog zase chytne..A já bych byla velice ráda kdyby moje affka mě zase přijali a začely obíhat..:)*
DANUŠ*

KONEC..:'(

29. února 2012 v 23:22 | Danuš*
Ahoj..Po měsíci píšu další článek..Bohužel poslední co na tomhle blogu vyjde..Teď 29. března mi bude 13 let.A asi před měsícem a půl se do mě zabouch jeden kluk a já do něj..Volali jsme si každý den přes skype a 135 smsek a pošťuchovali jsme se a tak..Pak přišel 11.února lyžák! Jela jedna holčina ze 6.třídy..Je hezkáa kluci se po ní můžou přetrhnout.Ten kluk(jehož jméno nebudu zmiňovat) před tím mi říkal jáka je to k*áva,pí** a tak dále..Jenže přišel 3 den a on jí napsal že jí miluje! Byla jsem z toho celá pryč a brečela jsem i.Napsala jsem mu proč a jak tak najednou? A co ty smsky a tak? A on nic..Pak mi napsal nn..Ani nwm na co to bylo.Ale všímal si mě dál,ale né tak jako před tím.Pak když jsme přijeli z lyžáku tak už si nevolal semnou,ale s ní!Byla jsem z toho uplně vedle..Pořád se mě o něm zdají sny a prostě na něj nemůžu zapomenout.Jen čekám kdy seto trochu srovná a štěst padne i na mě.No a to je důvod proč končim..Zjistila jsem že blog je neuvěřitelnej žráč času..A už mě to tady ani nebaví! Už taky dospívám a začínám mít jiný starosti než že jsem zapoměla přidat candids ze včerejška kde Mils byla s Liamem na procházce! To už mě nebere tak jako dřív.Už se ani nehodlám chystat nějaký jiný blog.Moc mě to mrzí a hlavně proto že jsem na tomto blogu byla 3 roky a vždy když jsem měla chuť s tím seknout tak jsem si řekla NE! Tenhle blog budu mít do střední..Bohužel se tak nestalo a po 3 letech zážitků,vzpomínek,skvělých lidí,dobrých i šptaných chvil a spousta dalšího se ''vyplatilo''.Přiučila jsem se dobře i grafiky ve které samozdřejmě nehodlám skončit,ale už ani nehodlám si o ní zakládat nový blog.Poznala jsem tady ty nejbáječnější lidi co jsem poznat chtěla! Jako jsou na příklad:Irča,Péťa,Nicol,Kikishhek^^,*[S]miley- ,SašenQa a hodně si vážím PiggynQy!Bylo totiž období kdy jsme neměla čas obíhat a ona řekla dobře chápu to..Měla jsem mnoho affsek,které mi řekly no tak s´jsem si tě vymazala! To nejsou opravdoví přátelé jako tady PiggynQa! Děkuju za všechno..Vážím si i toho psaní na ICQ a tak..:) Doufám že na mě budete vzpomínat v dobrém..Tedy na můj blog..:) Snad je to vše co jsem zde chtěla napsat..Tenhle blog miluju a milovat pořád budu,ale nebudu na něm každou vteřinu života.Děkuju za všechno!Opravdu si toho vážím..:') Ať se vám všem daří dále ve svých blogách a mnoho úspěchů v životě..S pozdravem.......

DANUŠ*

............................................................................................
Kontakty:
Skype:Danuš Rohlík
ICQ:611052206
Facebook:Nezmíněno

POZASTAVENÍ na neurčitou dobu!

19. ledna 2012 v 21:46 | Danuš*
...............................................................................
ÁÁoj..Jsem tu s blbou zprávou..Musím dát pozastavení..Totálně nestíhám..Omlouvám se..Myslela jsem si že to zvládnu,ale né.Až mě to chytne tak se vrátím,ale opravdu nevím kdy to bude..Takže tak..Omlouvám se,ale jinak to prostě nejde..Nemám čas..PROSÍM AFFSKA AŤ SI MĚ NEVYMAZÁVAJÍ NEKONČM JEN POZASTAVUJI A VYNECHAJÍ Z KONTROL A VŠEHO OSTATNÍHO..Děkuju..PáPá
DANUŠ*

Opět se Omlouvám!

13. ledna 2012 v 21:10 | Danuš*
ÁÁoj..Tadý Danuš* Vím že jsem od úterý nic nepřidala,ale píšeme pololetky a já se musím učit..Tak se omlouvám! Snad to teď bude lepší..Táák..Teď jdu něco přidat..Je toho fůra!..:D Tk zatím pá..:D

Omlouvám se..

6. ledna 2012 v 18:09 | Danuš* & Anne
ÁÁoj..:) Tadý Danuš*.Moc se vám omlouvám že jsem od úterý vůbec nic nepřidala! Nešel mi internet a annie asi nemá čas..Já to chápu,ale asi to budu muset zkusit sama!Ještě nevím..Třeba se to zlepší..Dneska sme ve škole psali slohovku.!Já psala o kámošce a moje spolusedící o mě! Napsala do tý slohovky že mě lidi nemaj rádi kvůli mímu chování,že jsem strašně líná a nehorázně sprostá! Řikám a dost..Co si myslíš že na to řekne učitelka?? Seš normální? Mno a takhle jsem jí nadávala a pak já na ní:jaký by ti to bylo kdybych o tobě napsala tohle do slohovky? a ona:mě by to nevadilo!No zabít jí..:D Sprostá nejsem akorát mi někdy uletí ty wole! lidi mě mají rádi jenom jedna holka ne! A líná? Ve škole makám jako kůň a ona řekne že jsem líná!Twl já byla tak rozčílená!No co si o ně pomislí učitelka??..:D No kr*va! Jinak..Jak to jde v novým roce vám? Snad dobře..:)
Mě teda zatím nic moc mno..:D Tak já jdu konečně něco přidat..:)
DANUŠ*

LUXUS! O jeden článek víc než rok 2010! :D

1. ledna 2012 v 1:20 | Danuš* & Anne
....................................................................
ÁÁoj..:D Tak jak si užíváte nový rok!??..:D Já suprově!.:D Všimla jsem si že minulý rok sem přidala dohromady 2337 článků!
V roce 2011 jsem přidala 2338!..:D O jeden článek více! Luxusní.;D V tomto roce se chystám přidat více než v roce 2010 nebo 2011!..:D Si myslím že to dám.;) Ještě jednou vám přeji to nejlepší do nového roku!..:)** Zatím pá a oslavujte!..;)
DANUŠ*

Šťastný Nový Rok! :)

31. prosince 2011 v 18:23 | Danuš* & Anne
Tak tohle je můj poslední článek v tomto roce!.:) Přeji vám všechno nejlepší do nového roku 2012!..:)
Pořádně to oslavte a ať se vám v novém roce splní vše co byste si přáli!..:) PŘEJE Danuš*&Anne !.:**

Dobrou..V 2:30..:DD

31. prosince 2011 v 2:33 | Danuš* & Anne
Hooj..:D Tak jdu konečně spát..Je teda 2:27 ale tak v poho..:D KLidně bych tu seděla až do 4..:D Tak co jak si užíváte poslední den v roce??..:D JÁ jenom vim žeráno nevstanu..:D Vypadá to že nám usychá stromeček..:D Teď jsem tam nalila asi litr a půl vody..:D Snad ještě vydrží..Jako tenhle rok jsem ho zdobila já!..:D Úspěch..;D No ještě nemám popisek Danuš* takže se normálně podepíšu a zejtra ho udělám..;) Přidala jsem uplně všechny fotky,novinky,hlasování a jsem vyřízenáá..:D Čekám na layout co mi má jedna holka udělat,ale nevím..Když tak si udělám svůj mno....:D Ještě zejtra musím dodělat grafickej blog a koneně to rozjedu i s týmem..;D Se těšíme..Takže hezky se vyspinkejte a dobrou Nooooc..:D PaPáá..
DANUŠ*..;)

Dodatečně --> VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ :)

25. prosince 2011 v 9:40 | Danuš* & Anne
Tady Danuš..:) Omlouvám se že jsem tu nebyla,ale byly Vánoce a já byla s rodinou..;) Doufám že ste si užili dárky tak jako já..:) Děkuji moc za přání od ostatních..Taky vám přeji Veselé Vánoce!..;) Já jsem dostala žehličku na vlasy,voňavku,kuvřík s malováním,troje naučnice,řetízek,ještě jedny stíny na oči,stojánek na naušnice a spoustu oblečení!..:) Jsem spokojená...Tak piště co ste dostali vy!!..:D Tak si užijte dárečky a zatím pá...:)
 
 

Reklama

Jsem ve fanklubech: